Piyano Çalmayı Öğrenmenin Eğlenceli Yolu

Piyano ile Org Arasındaki Farklar

Piyano kursu İzmir ile sizde çok kısa sürede büyük işler başarabilirsiniz! Nasıl mı? Tek yapmanız gereken istemek. Siz istedikten sonra bizlerle iletişime geçerek enstrüman çalmanın tadına varmak ve kısa sürede öğrenerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçerek İzmir piyano dersi ailesinin bir parçası olun, ücretsiz deneme derslerimize katılarak ilk adımı atın. İletişim için ;

Telefon : 0507 95 96 333

Mail : msn@erturgutsanatmerkezi.com

Piyano Dersi İzmir ile Piyano ile Org Arasındaki Farkları Öğrenin

Piyano çalmak insanı dinlendiren ve huzur veren bir eylemdir. Sizin yaratıcılığınızı geliştirerek kişisel gelişiminiz için oldukça faydalı olacaktır. Özellikle çocukların eğitiminde ise piyano önemli bir yer tutmakta ve kişisel gelişiminde büyük faydalar sağlamaktır. Peki insanı yanılgıya düşüren, başlamadan önce soru işaretlerine sebep olan piyano ve org arasındaki farklar nelerdir bu yazımızda sizlere bunu anlatıyoruz.

Piyano ile Org Arasındaki 5 Temel Fark

#1 Fiyatları konusunda ciddi farklar vardır piyano tuşlu org fiyatları daha uygun olmakla beraber  piyano markaları ve fiyatları değişiklik göstermekle beraber size maliyeti daha fazla olacaktır.

#2 Boyutları arasında da farkları vardır; piyano daha hacimli ve büyük bir enstrüman olmasına karşın org daha ufak ve portatif bir enstrümandır, yer kaplamaz.

#3 Piyano kursu İzmir’e geldiniz fakat evinize piyano almak istemiyorsanız bir adet org alabilir ve derste gördüklerinizi evde tekrar edebilirsiniz. Bu size uzun bir süre yetecektir.

#4 Tonlarını ele alacak olursak org çalarken piyano tonlarını elde edebilsenizde org, piyano gibi tuş hassasiyetine sahip olmadığından dolayı daha amatör olacaktır.

#5 Org ile piyano öğrenmek size ilk başta işe yarar gibi görünse de uzun vadede piyano başında oturmaya alışmanız ve piyano üzerindeki hakimiyetinizi geliştirmeniz gerekmektedir.